Preosvećeni Episkopi G. Siluan, G. Heruvim i G. Gerasim u poseti svetinjama Eparhije gornjokarlovačke

Drugoga dana posete 21. jula 2021. godine, Eparhiji gornjokarlovačkoj, Njihova Preosveštenstva Gospoda Arhijereji Siluan i Heruvim su u pratnji domaćina, Episkopa gornjokarlovačkog G. Gerasima posetili Svetojovanovski manastir Gomirje, gde ih je sa radošću dočekao arhimandrit Mihailo, koji je Preosvećene Arhijereje detaljnije upoznao sa istorijatom i životom ovoga značajnog manastira koji potiče iz 1600. godine.  U nastavku, Preosvećeni Episkopi su obišli hram Svetog velikomučenika Georgija na Sušaku i hram Svetog Oca Nikolaja Čudotvorca u Rijeci, Preosvećene Episkope su srdačno dočekali i ugostili sveštenici parohije riječke protoprezviter – stavrofor Mićo Kostić i protoprezviter Jovan Galamić, koji su između ostalog upoznali naše Arhijereje sa trenutim životom, radom, duhovnom i obnovom u parohiji riječkoj.

Scroll To Top
Descargar musica