Pomoć porodicama na karlovačkoj parohiji

Po blagoslovu Nјegovog Preosveštenstva Episkopa gornjokarlovačkog g. Gerasima, Humanitarna organizacija – Srbi za Srbe iz Beograda već duže vrijeme pomažu porodice sa djecom koje teško žive na području Eparhije gornjokarlovačke, a i šire. Tako i ovoga puta su u saradnji sa sveštenicima Sabornog hrama Svetog Nikolaja u Karlovcu pomogli tri porodice na karlovačkoj parohiji. Porodicama je ukazana značajna pomoć u nabavci kućanskog namještaja, aparata, poljoprivrednih pomagala i građevinskog materijala.
Pomognute porodice su :
Mihajla Poštića iz Brezove Glave kojima je nabavlljen građevinski materijal za glazuru, pločice i laminat, Marinka Mlađena iz Bukovice kojima je nabavljena veš mašina, frižider i kopačica i Ruže Maslek iz Lasinjskog Sjeničaka kojima je nabavljena peć, kuhinja, sto, stolice, dva kauča, dva ormara, bojler i ulazna vrata.

protojerej-stavrofor Radoslav Anđelić