Održana sednice Eparhijskog upravnog odbora Eparhije gornjokarlovačke

Prema ukazanoj potrebi, a na osnovu člana 149. Ustava Srpske Pravoslavne Crkve, Predsednik Eparhijskog upravnog odbora Eparhije gornjokarlovačke, Episkop gornjokarlovački g. Gerasim, dana 05. jula 2018. godine sazvao je redovnu sednicu u kancelariji Eparhijskog upravnog odbora Eparhije gornjokarlovačke u vladičanskom dvoru u porti Sabornog hrama u Karlovcu.

Na pomenutoj sednici razmatrana su tekuća pitanja iz života i rada Eparhije gornjokarlovačke, Crkvenih opština i područnih parohija, kao i organizacija proslave Eparhijske slave Svetog sveštenomučenika Save gornjokarlovačkog.

Po okončanju zasedanja, Episkop g. Gerasim zaključio je rad sednice zahvalivši se prisutnima na odazivu i učešću u radu odbora.