Poseta Dvoru na Uni

Njegovo Preosve�tenstvo Episkop gornjokarlovački G.G. Gerasim, 09. juna 2006 godine, posetio je op�tinu Dvor na Uni. U prostorijama op�tine susreo se sa op�tinskim vlastima na čelu sa načelnikom op�tine gospodinom Milanom Oblaković, zamjenikom Franjom Juranović, predsednikom SDSS-a Nikolom Arbutina i predsednikom veća Milo�em Mrkobrada. Tema razgovora je bilo mno�tvo pitanja vezanih za �ivot Srba na području ove op�tine, povratak izbeglog i raseljenog stanovni�tva, obnova hramova itd. Posle zavr�ene posete op�tinskim vlastima, Episkop Gerasim je posetio i Crkvenu op�tinu Dvor gdje je sa nadle�nim parohom protojerejem Radoslavom Anđelić razgovarao o tekućim pitanjima ove Crkvene op�tine.

Copyright � 2003, 2004, 2005 Gornjokarlovačka Eparhija.